Szybki kontakt

 

 

 

Numer tel.
514 514 815

Pn - pt
8.00-15.00

bok@artb2b.pl

Google+

Technologia malarska

Wspaniałe kolory

Malarze stosują profesjonalne farby artystyczne. Dzięki temu barwy są żywe i intensywne a obrazy cechuje długoletnia trwałość. Każdy malarz posiada własną technikę mieszania barwników dzięki czemu każdy ręcznie malowany obraz jest tak wyjątkowy.

Solidne płótno

Nasi malarze używają wysokiej jakości grubych płócien produkowanych specjalnie do prac artystycznych typu canvas. Płótna są zagruntowane co sprawia, że charakteryzują się wysoką odpornością na wilgoć.

Prawdziwi artyści

Wszystkie obrazy wykonywane są z wielką dokładnością i dbałością o szczegóły - tworzone są na indywidualne zamówienie klienta - to w 100% ręczna robota wykonana przez artystów posiadających ogromne doświadczenie w dziedzinie malarstwa. Ich zdolności potwierdzają dotychczasowe dzieła. W każdym obrazie można dostrzec kunszt indywidualnego artysty.

Krosno

Płótna naciągnięte są na odpowiednio dobrany blejtram (blejtramę) - krosno drewaniane. Nasze krosna wykonujemy z pasją wykorzystując naturalne drewno.

Zamalowane boki

Obrazy malowane są w taki sposób, by boki obrazu stanowiły kontynuację motywu obrazu a jednocześnie wszystkie elementy obrazów wieloelementowych (tryptyków, dyptyków itp.) tworzyły jeden obraz.

W ten sposób umożliwiamy Państwu zawieszenie obrazu na ścianie bez dodatkowej oprawy.

Gotowe na ścianę

Do obrazów dodajemy całkowicie BEZPŁATNIE komplet umożliwiający zawieszenie obrazów na ścianie - odpowiednia ilość profesjonalnych zawieszek wraz z wkrętami oraz haczyki wraz z kołkami rozporowymi do zamontowania w ścianie. Do pakowania stosujemy materiały wysokiej jakości.

Obrazy posiadają ubezpieczenie na czas wysyłki.

Odwzorowanie kolorów

Możliwe są drobne różnice między prezentowanymi przez nas kolorami a Państwa monitorem, wynikające z ustawień kalibracji monitora.
Jeśli poniższa gamma 18 kolorów od czerni do bieli ma widoczną granicę pomiędzy kolorami to Państwa ustawienia jakości i kontrastu monitora są poprawne.

Wzory wybrane dla Ciebie